Kadra ekspercka


Artur Samojluk – Prezes Zarządu. Inżynier systemów IT i AI, doświadczony menadżer. Analityk rynków inwestycyjnych oraz ecommerce. Autor projektu i jego lider. Odpowiedzialny za zarządzanie firmą, stoi także na czele zespołu analityków. Jest autorem wielu rozwiązań z zakresu e-commerce. Pasjonuje się algorytmami związanymi z Sztuczną Inteligencją i ich zastosowaniem. Autor książek „Sprzedawaj w sieci” oraz „Jeźdźcy Losu”.
Krzysztof Olszewski-von Wiecki - Wieloletni prezes i członek rad nadzorczych w spółkach kapitałowych, doradca i ekspert ds. restrukturyzacji, biegły w zakresie wyceny przedsiębiorstw, w tym przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku w latach 2005-2010. Autor i współautor ponad 70 opracowań z zakresu strategii przedsiębiorstw, projektów restrukturyzacji organizacyjnej i finansowej oraz wycen przedsiębiorstw.
Sławomir Miesiak – współtwórca karty VITAY dla PKN ORLEN. Brał udział we wdrażaniu m.in. pierwszego wPolsce projektu kart płatniczych z mikroprocesorem w standardzie EMV, opracowaniu i wdrożeniu projektu systemu płatniczego wielocentrowego dla sieci handlowych i ponad 40 innych dużych projektach informatycznych i handlowych. Wieloletni członek Państwowych Komisji Normalizacyjnych PKN ds. Kart Identyfikacyjnych oraz ds. Bankowości i Usług Finansowych.

teamTurbo Trade S.A.
ul. Chrobrego 4/28; 12-100 Szczytno
NIP: 7451842756; Regon: 281353315;
KRS: 0000652775