Badania

W ostatnim czasie na rynku doszło do kilku istotnych transakcji, które ustaliły wartość rynkową skutecznie działających technologii.

  1. Intel kupił spółkę (startup) Nervana za 200 mln USD (sieć neuronowa przyśpieszająca procesy obliczeniowe).
  2. Google spółkę (startup) DeepMind za 400 mln USD (sieć neuronowa do gry w Go).
  3. IBM zainwestował w 2016 r. 200 mln USD w rozwój sieci Watson (potrafiącej analizować dane medyczne i diagnozować choroby).

Technologia Focus AI wytworzona przez Turbo Trade S.A. jest równie skuteczna co technologie firm z doliny krzemowej. Aktualnie prowadzimy przełomowe badania w następujących dziedzinach:


Sztuczna inteligencja

Od pierwszej sieci neuronowej do technologii Focus AI. Poznaj historię opracowania technologii, możliwe zastosowania i cel, do którego zmierzamy.

Więcej informacji
Analizy behawioralne


 

 

Zastosowanie Sztucznej Inteligencji do badania zachowań klientów i przedstawiania odpowiednich reklam i ofert. SI pomaga trafić w potrzeby zakupowe, a co za tym idzie zwiększyć sprzedaż na stronach Internetowych.

System jest wdrażany na platformie handlowej KW.pl skupiającej ponad 4 mln produktów i testowany przez kilka milionów użytkowników miesięcznie.

Więcej informacji
Modele biznesowe

 

Zastosowanie Sztucznej Inteligencji do optymalnego doboru parametrów i osiągnięcia najwyższej skuteczności modelu biznesowego. Z uwzględnieniem czynników zachowań behawioralnych i praw marketingowych. Na podstawie danych z ostatnich lat AI podpowiada jak zoptymalizować działania by zwiększyć zyski przedsiębiorstwa. 

Więcej informacji

Turbo Trade S.A.
ul. Chrobrego 4/28; 12-100 Szczytno
NIP: 7451842756; Regon: 281353315;
KRS: 0000652775